maksāmazāk.lv - mājaslapa kas palīdzēs tev ietaupīt
Publicēts 30. maijā, 2009.
Projekts pavisam vienkāršs,vienā mājaslapā tiek apkopotas veikalu akcijas preces. Pagaidām ir piedāvājums no 11 dažādiem veikaliem, gan pārtikas, gan tiem kas tirgo saimniecības preces. No lielākajiem veikaliem man pietrūkst MAXIMA un IKI, to piedāvājums pašreiz nav atrodams mājaslapā. Bet domāju, ka lielai daļai Latvijas iedzīvotāju šī mājaslapa būs lielisks palīgs kā ietaupīt kādu lieku latu.


iepercies-bet-maksa-mazak_1243615084364

Par projektu

Mēs veidojam vietu internetā, kur tiek apkopoti akciju cenu piedāvājumi Latvijas lielākajos veikalos. Šādas interneta lapas pasaulē ir vērtīgi resursi, kas sniedz aktuālu informāciju par labām cenām patērētāju iecienītajos veikalos.

Katalogs “maksā mazāk.lv” ir atvērts tikai pāris nedēļas, taču jau tagad šeit izvietota daļa akciju cenu piedāvājumi Latvijas pārtikas un saimniecības veikalos. Tā kā veikalu dalība katalogā ir brīva izvēle, varam tikai aicināt veikalus bez maksas šo iespēju izmantot!

Laika gaitā centīsimies lapas apmeklētājiem piedāvāt visu Latvijas lielāko veikalu tīklu informāciju, nodrošinot jūs ar pilnīgu informāciju.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: